• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

TJ Suché Lazce Supporters.cz TJ Unie Hlubina TJ Janovice FC Baník Ostrava FC Bíli Andeli BO Ostrava Klub sportovního tance KD Hlučín TJ Spartak Myjava Plavecký klub Bohumín Eagles Uničov SK Kostelní Lhota TJ Slavie Třebovice TJ Sokol Moravská Ostrava 1 fitcentrum ASSEN ...a mnoho dalších... FC Slovan Ostrava 1.SC Bohumín 98 handball Ostravský Zábřeh FK Bospor Bohumín TJ Sokol Hrabová
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít