• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

Klub sportovního tance KD Hlučín Supporters.cz TJ Slavie Třebovice ...a mnoho dalších... Plavecký klub Bohumín Ostravský Zábřeh SK Kostelní Lhota TJ Unie Hlubina FC Baník Ostrava TJ Sokol Hrabová Eagles Uničov TJ Spartak Myjava FC Slovan Ostrava 1.SC Bohumín 98 handball BO Ostrava TJ Sokol Moravská Ostrava 1 FK Bospor Bohumín fitcentrum ASSEN TJ Suché Lazce FC Bíli Andeli TJ Janovice
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít