• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

Plavecký klub Bohumín FC Bíli Andeli Supporters.cz TJ Unie Hlubina Eagles Uničov FC Baník Ostrava FK Bospor Bohumín Klub sportovního tance KD Hlučín TJ Sokol Hrabová BO Ostrava fitcentrum ASSEN ...a mnoho dalších... Ostravský Zábřeh TJ Janovice TJ Sokol Moravská Ostrava 1 SK Kostelní Lhota TJ Slavie Třebovice TJ Spartak Myjava TJ Suché Lazce 1.SC Bohumín 98 handball FC Slovan Ostrava
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít