• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

Ostravský Zábřeh TJ Slavie Třebovice TJ Unie Hlubina FK Bospor Bohumín TJ Sokol Moravská Ostrava 1 FC Baník Ostrava SK Kostelní Lhota ...a mnoho dalších... TJ Spartak Myjava BO Ostrava Plavecký klub Bohumín FC Bíli Andeli Klub sportovního tance KD Hlučín TJ Janovice TJ Suché Lazce Eagles Uničov TJ Sokol Hrabová FC Slovan Ostrava Supporters.cz 1.SC Bohumín 98 handball fitcentrum ASSEN
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít