• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

FC Baník Ostrava TJ Sokol Hrabová SK Kostelní Lhota ...a mnoho dalších... TJ Sokol Moravská Ostrava 1 TJ Slavie Třebovice FC Bíli Andeli TJ Unie Hlubina TJ Janovice TJ Suché Lazce fitcentrum ASSEN FC Slovan Ostrava FK Bospor Bohumín Klub sportovního tance KD Hlučín Ostravský Zábřeh BO Ostrava Plavecký klub Bohumín Supporters.cz TJ Spartak Myjava Eagles Uničov 1.SC Bohumín 98 handball
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít