• Novinky
  • FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

FUTSALOVÝ BANÍK POSÍLÍ MARCEL RODEK

Velkou posilu do svých řad získává pro letošní sezónu futsalový Baník! Jeho dres totiž obleče několikanásobný reprezentant a ostravský rodák Marcel Rodek, který přichází na hostování do konce sezóny z mistrovské Chrudimi.

Když předseda Baníku Pavel Czene před třemi týdny u příležitosti pohárového zápasu s Chrudimí Marcelu Rodkovi otázku jeho možného příchodu ve společném rozhovoru lehce nadnesl, zdálo se to spíš jako přání do budoucna. Věci však nabraly rychlý spád a Czene tak mohl po jednání se šéfem týmu FK ERA-PACK Chrudim představit Rodka jako novou posilu Baníku.

Marcel Rodek byl v posledních letech spjat především se zručským Benagem a letošní sezónu zahájil v týmu mistrovské Chrudimi. Tam však v nabité konkurenci nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, a tak ve zbývající části sezóny bude bojovat v modrobílém dresu Baníku ve svém rodném městě! Tak vítej doma, Máco!


Reference

...a mnoho dalších... Plavecký klub Bohumín TJ Janovice SK Kostelní Lhota TJ Spartak Myjava TJ Suché Lazce FC Baník Ostrava Ostravský Zábřeh FK Bospor Bohumín Eagles Uničov Klub sportovního tance KD Hlučín TJ Slavie Třebovice fitcentrum ASSEN TJ Sokol Hrabová FC Slovan Ostrava FC Bíli Andeli BO Ostrava 1.SC Bohumín 98 handball TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Supporters.cz TJ Unie Hlubina
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít