• O nás

O nás

KEEZA je značka polského výrobce profesionálního sportovního oblečení, kterou v Česku a na Slovensku od roku 2016 výhradně zastupuje dodavatel merchandisingového zboží Football Factory. Vyrábíme originální sportovní dresy a oblečení ve stejně vysoké kvalitě, jak pro profesionály tak i amatéry. Značka expanduje nejen v Polsku, ale také ve Velké Británii, Německu, Holandsku, Švédsku, Rakousku, Dánsku, Bělorusku či na Ukrajině.

Na polském trhu je KEEZA například partnerem Polského svazu rugby, oblékáme také polské reprezentace v americkém fotbale či curlingu. Naší značku si vybraly mimo jiné fotbalové kluby jako Zawisza Bydgoszcz, Stal Mielec, GKS Tychy, Polonia Bytom, ROW 1964 Rybnik, ŁKS Łódź, KSZO Ostrowiec, GKS Jastrzębie, Pogoń Lwów nebo Odra Wodzisław. Z ligových rugbyových klubů aktuální polský mistr Budowlani Łódź, Juvenia Kraków a Arka Gdynia. V nejvyšší soutěži volejbalových mistrů světa pak KEEZA obléká GKS Katowice a několikanásobného mistra a účastníka evropských pohárů Asseco Resovia Rzeszów.

Naše zastoupení pro Československo již obléklo mimo nemálo menších sportovních klubů fotbalu, házené, volejbalu, ledního hokeje, tanečníků, šipkařů, badmintonistů, cyklistů nebo disc golfistů. Jako příklad možno zmínit fotbalisty Spartaku Myjava v předkole Evropské ligy, tým hvězd při benefici Pavla Srnička, kterou v našich dresech odehráli třeba Marek Jankulovski, Václav Svěrkoš, Daniel Zítka či hokejista Rostislav Olesz. Navázali jsme spolupráci také s futsalisty Baníku Ostrava či Bílích Andělů Trnava, rugby RC Havířov, TJ Sokol Mar.Hory Ostrava a s mnoha dalšíma.

Na rozdíl od většiny jiných výrobců nenabízíme katalogového zboží, ale zaměřujeme se na zakázkovou výrobu, kdy se snažíme, aby každá kolekce byla jedinečná. Měla vždy originální design, kdy se naši grafici snaží prvotně vycházet z barev, loga či tradice daného klubu. Jediným omezením je představivost, nikoliv velikosti či barevnost návrhu. Minulostí je pro naše klienty zavedený postup, kdy koupí katalogový dres a poté na něj nechají nažehlovat číslo, jmenovky, klubové logo, či firemní partnery. Tento proces u nás odpadá, dodané zboží je ve finální podobě, kde sublimace zaručuje příjemnější a podstatně trvanlivější potisk. Klient u nás také nemusí řešit dostupnost pořízeného typu dresu z důvodu vyprodání kolekce na daný rok, jak tomu bývá u většiny sportovních značek. I po několika sezonách není problém dodělat potřebný design dresu.

Naše produkty šijeme pouze z kvalitních, certifikovaných materiálů v naší továrně v polském Aleksandrowie Łódzkim, kdy na stejném místě aplikujeme technologie sublimace, digitálního tisku, sítotisku, výšivek nebo termo transferu. 

Výhodou jsou krátké dodací termíny, garance stálosti barev a designu po celou dobu spolupráce. Bereme v úvahu rozmanité potřeby zákazníků a nabízíme velikosti: junior 98 – 152, senior XS –XXXXXL.

V sortimentu máme profesionální oblečení pro fotbal, volejbal, basketbal, házenou,rugby, cyklistiku, lední hokej, bojová umění, fitness atd. Jsme však připraveni expandovat i do dalších sportů.

Továrna v Aleksandrowie Łódzkim

fabrika_11.jpg fabrika_2.jpg fabrika_4.jpg fabrika_5.jpg fabrika_7.jpg fabrika_8.jpg fabrika_10.jpg fabrika_12.jpg t_2.jpg t_3.jpg t_5.jpg t_8.jpg t_7.jpg t_9.jpg t_10.jpg t_11.jpg t_12.jpg

Reference

FC Slovan Ostrava Eagles Uničov TJ Slavie Třebovice TJ Spartak Myjava TJ Suché Lazce ...a mnoho dalších... fitcentrum ASSEN TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Supporters.cz 1.SC Bohumín 98 handball TJ Unie Hlubina Plavecký klub Bohumín FK Bospor Bohumín SK Kostelní Lhota TJ Janovice TJ Sokol Hrabová Klub sportovního tance KD Hlučín Ostravský Zábřeh FC Baník Ostrava BO Ostrava FC Bíli Andeli
© ARSYLINE 2018
Upozornění
Zavřít